• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
          • Florbalisté třetí

• 11.11.2018 17:31
          • Okrskové kolo ve florbalu pro hochy šestého a sedmého ročníku se na Vyškovsku konalo na třech místech – Vyškov, Slavkov a Rousínov. Bučovická 711 odjela bojovat o postup do okresního kola do Rousínova, kam se sjelo ještě dalších pět škol. (FOTO)
          • Jedna remíza a jedna výhra stačily pouze na 4. místo