• Krajské kolo OVOV

• 26.05.2024 10:44
          • Letošní krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů se uskutečnilo na stadionu Moravské Slávie v Brně. Naši školu ZŠ 711 reprezentovali žáci Aneta Hrozková, Filip Špringer a Ester Vlachová. (Fotogalerie)
          • Cesta po USA s panem Kocůrkem

• 29.05.2024 16:40
          • Letos poprvé se na naší škole uskutečnila beseda o Spojených státech amerických pro žáky 8. a 9. ročníku, kterou vedl pan Kocůrek. Beseda zahrnovala přehled historie USA, geografii a zajímavosti z každodenního života v Americe. (Fotogalerie)
          • Děti ze ŠD v KOVOZOO

• 22.05.2024 20:50
          • Děti ze školní družiny se v úterý 30. 4. 2024 vypravily na netradiční výlet do netradiční zoo. Na výlet jsme se jeli vlakem, za poznáním, jak se dají ze starého železa vyrobit zvířátka jako živá.
            Na závěr výletu jsme také nemohli vynechat obchůdek se suvenýry, odkud si děti odvezly dárečky jako vzpomínku na tento den. (Fotogalerie)
          • Čarodějnický rej

• 22.05.2024 19:12
          • Každým rokem se u nás na hřišti slétnou čarodějnice a čarodějové. Tak se stalo i letos tentokrát 29.4. 2024. Děti si zasoutěžily a zatancovaly. Sluníčko nám přálo a všechny potěšila sladká odměna. (Fotogalerie)