• Školní výlet VII. A – Valašsko, Radhošť

• 05.06.2022 13:20
          • Ogaři a cérenky ze sedmičky označené A se vydali na sklonku školního roku navštívit kraj Leoše Janáčka, Jiřího Rašky či Jaromíra Nohavici, kraj černého uhlí a železa, slavných nákladních vozidel a kouzelné přírody. (FOTO)
          • Okresní kolo volejbalu dívek

• 03.06.2022 09:19
          • Ve středu 25. 5. se naše žákyně ve složení Veronika Kohoutková (7. A), Jolana Sotolářová, Daniela Heldová, Nela Doupovcová (8. A), Michaela Synková (8. B), Natálie Doležalová a Karolína Aubrechtová (9. A) zúčastnily okresního kola volejbalu kategorie D4 na ZŠ Letní pole ve Vyškově.
          • Den otevřených dveří

• 02.06.2022 11:12
          • V neděli 22. května 2022 proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Od 14 hodin čekal návštěvníky bohatý program – Školní mini jarmark, hudební vystoupení žáků naší školy, hokusy – pokusy v učebně fyziky, přednáška o pro – kognitivním osvětlení za účasti žáků partnerské školy ze Slovenska, nahlédnutí do světa robotiky… (FOTO)

Pondělí 15. 8. 2022