• Lampionový průvod

• 24.11.2022 13:19
          • Dne 16. 11. 2022 uspořádala školní družina při Základní škole 711 Bučovice lampionový průvod pro děti. (FOTO)
          • Dopravní hřiště Kyjov

• 10.12.2022 11:44
          • Dne 21. 11. 2022 zahájili žáci 4. ročníků dopravní výchovu v DDM Kyjově. První hodina byla věnována dopravním značkám a základnímu vybavení jízdního kola. Kromě paní lektorky dětem podával informace i zástupce Policie ČR v Hodoníně. Děti si odnesly domů spoustu zajímavých informací a malé domácí úkoly, které společně budou plnit ve škole. Těšíme se na další setkání v lednu. (FOTO)
            Mgr. Miroslava Blaňková, Mgr. Andrea Medřická
          • Pythagoras

• 23.11.2022 10:25
          • Na naší škole máme za sebou školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. V současné době se chystáme na kolo okresní, které proběhne ve Vyškově 23. 11. 2022. Naši nejlepší řešitelé změří své síly s ostatními školami.
            Školního kola se zúčastnilo 54 žáků napříč všemi třídami. Do boje v okresním kole posíláme Adama Vlacha a Víta Lokaje za devátý ročník, Františka Jaroslava Šejvla za osmý ročník a Vojtěcha Janigu za šestý ročník. (FOTO)
            Mgr. Monika Ondrůjová
          • Čtvrťáci v muzeu

• 10.12.2022 11:32