• Vystoupení 1. května

• 18.05.2022 17:20
          • Děti školní družiny a spolek Přístav si společně připravily country vystoupení při příležitosti oslav 1. máje. Každým nácvikem bylo na dětech vidět, jak se na vystoupení těší.  V neděli se to všem děvčatům povedlo a odměnou jim byl velký potlesk. (FOTO)

Pavla Sedláčková

• Čarodějnice 2022

• 18.05.2022 17:06
          • Rok uplynul jako voda a dne 29. 4. 2022 se na naší škole opět uskutečnil rej čarodějnic. Všechny děti 1. stupně se převlékly za čarodějnice a čaroděje a pozadu nezůstaly ani paní učitelky. Kostýmy byly úžasné. Děti létaly na koštěti, hádaly tajemné čarodějné věci, skákaly v pytlích a plnily plno dalších úkolů, za které byly odměněny.  Jak se shodly nejvyšší čarodějnice, slet se vydařil a již teď se těšíme na příští rok… (FOTO)

Vychovatelky ŠD
          • Ukliďme Česko

• 28.04.2022 12:41
          • Dne 13. 4. 2022 se všechny ročníky ZŠ Bučovice 711 zúčastnily celorepublikové akce Ukliďme Česko, která si vzala za cíl jak poučení nejmladších žáků ohledně odhazování odpadu, tak i připomenutí tohoto problému pro nás ostatní. Akce totiž ukazuje, že i v době hrozících klimatických změn není člověk bezbranný. Každý se může zapojit a pomoct přírodě třeba tím, že zvedne odhozenou plechovku. Každý může pomoct přírodě svým zodpovědným jednáním. (FOTO)

Mgr. Drahomíra Zemánková

• Ze světa dravců a sov

• 26.04.2022 07:46
          • V úterý 12. dubna se žáci naší školy shromáždili na rozlehlém travnatém hřišti za školou, aby zhlédli praktické ukázky sokolnické skupiny Seiferos. (FOTO)

Pondělí 15. 8. 2022