• Lepší zrakový komfort, soustředění, paměť i výkon, to vše s sebou přináší bio-optimalizované pro-kognitivní světlo, které vyvinula společnost Spectrasol ve spolupráci s vědci z Českého vysokého učení technického. Na Základní škole Bučovice 711 bylo nainstalováno celkem 12 světelných panelů v odborné učebně výtvarné výchovy.
          • Třídy V. A  a  V. B na besedě v MKAŠ Bučovice
          • Třídy V. A a V. B na besedě v MKAŠ Bučovice

• 10.04.2022 11:11
          • 4. dubna 2022 žáci obou tříd navštívili knihovnu. Paní Sehnalíková si pro ně připravila ukázku známých dobrodružných knih. Seznámila je s dějem, hlavními hrdiny, ilustracemi a následně přečetla krátké úryvky. Některé z titulů žáci znali z filmového zpracování či ukázky ve školní čítance. Pokročilí čtenáři jmenovali knihy, které si už sami přečetli. Paní knihovnice dětem ukázala, kde mohou tento druh literatury v knihovně najít. Poté si žáci mohli prohlédnout celou knihovnu a prolistovat knihy i časopisy podle zájmu. Pro nové čtenáře byly připraveny i přihlášky do knihovny. (FOTO)

Třídní učitelky L. Hudcová a M. Špalková

• Zápis do 1. ročníku

• 06.04.2022 11:27
          • V pátek 1. dubna a v sobotu 2. dubna 2022 proběhl v naší škole zápis dětí do 1. ročníku.  Po dvou letech, kdy se konal zápis bez osobní přítomnosti dětí a rodičů, jsme přivítali naše budoucí prvňáčky osobně. (FOTO)
          • Hrátky s Bonifácem

• 31.03.2022 17:48
          • Od listopadu do března probíhal již 17. ročník Edukativně stimulačních skupinek. Jednalo se o přípravný ucelený program pro bezproblémový vstup dětí do 1. třídy. (FOTO)

• Čokoládová tretra - Vyškov 2022

• 29.03.2022 17:53
          • S postupem dvou závodníků do semifinále Čokoládové tretry, které se uskuteční 30. května 2022 v rámci předprogramu mezinárodního atletického mítinku Zlatá tretra v Ostravě, se vrátili naši žáci 1. stupně z atletické soutěže ve středu 23. března ve Vyškově. Za krásného jarního počasí si děti vyzkoušeli závod na velkém atletickém oválu a v rámci doprovodného programu další sportovní disciplíny.

A jména medailistů? (FOTO)

Mikuláš Hrozek (I. A) a Ester Vlachová z (V. A)

Jan Kopáček, vedoucí výpravy

Pátek 27. 5. 2022