• Ekokurz Krásensko - březen a duben 2022

• 21.04.2022 11:28
          • V letošním roce se poprvé žáci 8. ročníku naší školy zúčastnili třídenního pobytového programu „Příroda na ostro“ zaměřeného na praktické poznávání přírody kolem nás. Ekokurz probíhal v obci Krásensko, která leží v okrese Blansko na Drahanské vrchovině, pod záštitou školského zařízení pro environmentální vzdělávání Lipka, pracoviště Rychta. (FOTO)
          • Třídy V. A  a  V. B na besedě v MKAŠ Bučovice
          • Třídy V. A a V. B na besedě v MKAŠ Bučovice

• 10.04.2022 11:11
          • 4. dubna 2022 žáci obou tříd navštívili knihovnu. Paní Sehnalíková si pro ně připravila ukázku známých dobrodružných knih. Seznámila je s dějem, hlavními hrdiny, ilustracemi a následně přečetla krátké úryvky. Některé z titulů žáci znali z filmového zpracování či ukázky ve školní čítance. Pokročilí čtenáři jmenovali knihy, které si už sami přečetli. Paní knihovnice dětem ukázala, kde mohou tento druh literatury v knihovně najít. Poté si žáci mohli prohlédnout celou knihovnu a prolistovat knihy i časopisy podle zájmu. Pro nové čtenáře byly připraveny i přihlášky do knihovny. (FOTO)

Třídní učitelky L. Hudcová a M. Špalková

• Zápis do 1. ročníku

• 06.04.2022 11:27
          • V pátek 1. dubna a v sobotu 2. dubna 2022 proběhl v naší škole zápis dětí do 1. ročníku.  Po dvou letech, kdy se konal zápis bez osobní přítomnosti dětí a rodičů, jsme přivítali naše budoucí prvňáčky osobně. (FOTO)

Pondělí 15. 8. 2022