• Podzimní dny ve znamení zvířátek - Výlet do ZOO

• 17.11.2022 11:13
        • V pondělí 24. 10. 2022 jsme s dětmi ze školní družiny podnikly výlet do Zoologické zahrady v Olomouci. Tentokrát byla strašidelně vyzdobená a to se dětem velmi líbilo. Zkontrolovaly jsme nejdříve surikatu, kterou jsme loni adoptovali. Viděly jsme, že se jí daří velmi dobře a má kolem sebe hodně kamarádů. Všechna zvířátka, od lvů až po malé rybky v akváriu, děti nadšeně pozorovaly a z rozzářených očí jsme poznaly, že se jim v zoo velmi líbí. Až jsme zhlédly všechny výběhy a pavilony, naše dva autobusy plné dětí, mohly vyrazit zpět směr Bučovice. (FOTO)
        • Koloboukové odpoledne 2022

• 04.10.2022 16:51
        • Žáci naší družinky se 20. žáří aktivně zúčastnili dalčího ročníku "Kloboukového odpoledne" na nádvoří bučovického zámku. (FOTO)
        • Vystoupení 1. května

• 18.05.2022 17:34
        • Děti školní družiny a spolek Přístav si společně připravily country vystoupení při příležitosti oslav 1. máje. Každým nácvikem bylo na dětech vidět, jak se na vystoupení těší.  V neděli se to všem děvčatům povedlo a odměnou jim byl velký potlesk. (FOTO)

Pavla Sedláčková

• Čarodějnice

• 18.05.2022 17:27
        • Rok uplynul jako voda a dne 29. 4. 2022 se na naší škole opět uskutečnil rej čarodějnic. Všechny děti 1. stupně se převlékly za čarodějnice a čaroděje a pozadu nezůstaly ani paní učitelky. Kostýmy byly úžasné. Děti létaly na koštěti, hádaly tajemné čarodějné věci, skákaly v pytlích a plnily plno dalších úkolů, za které byly odměněny.  Jak se shodly nejvyšší čarodějnice, slet se vydařil a již teď se těšíme na příští rok… (FOTO)

Vychovatelky ŠD