• Lepší zrakový komfort, soustředění, paměť i výkon, to vše s sebou přináší bio-optimalizované pro-kognitivní světlo, které vyvinula společnost Spectrasol ve spolupráci s vědci z Českého vysokého učení technického. Na Základní škole Bučovice 711 bylo nainstalováno celkem 12 světelných panelů v odborné učebně výtvarné výchovy.
          • Matematiký klokan

• 24.03.2022 17:45
          • Žáci II. stupně se v pátek 18. 3. 2022 utkali v matematickém klání soutěže „MATEMATICKÝ KLOKAN“. Byli rozděleni do kategorií "Benjamín" (6. a 7. ročník) a "Kadet" (8. a 9. ročník). Soutěžilo se způsobem „on-line“ cestou našeho školního informačního systému Edupage.

Nejlepších výsledků v soutěži dosáhli…
          • Karneval školní družiny při Základní škole Bučovice 711

• 11.03.2022 10:52
          • Dne 22. února 2022 se uskutečnil dětmi dlouho očekávaný karneval školní družiny. Rej masek začal představením dětí paní ředitelce, která každého odměnila sladkostí. Poté jsme začali tanečky, při kterých jsme si protáhli svaly na těle a mohli jsme začít soutěžit. Při podlézání tyčky musely děti vynaložit mnoho síly a obratnosti. Děti byly netrpělivé, jestli se jim podaří splnit soutěžní úkol. Mezi soutěžemi jsme nezapomínali ani na tanečky, při kterých bylo na dětech vidět, že se jim karneval opravdu líbí. Už teď se všichni těšíme na příští rok. (FOTO)