• Děti ze ŠD v KOVOZOO

• 22.05.2024 20:50
          • Děti ze školní družiny se v úterý 30. 4. 2024 vypravily na netradiční výlet do netradiční zoo. Na výlet jsme se jeli vlakem, za poznáním, jak se dají ze starého železa vyrobit zvířátka jako živá.
            Na závěr výletu jsme také nemohli vynechat obchůdek se suvenýry, odkud si děti odvezly dárečky jako vzpomínku na tento den. (Fotogalerie)
          • Čarodějnický rej

• 22.05.2024 19:12
          • Každým rokem se u nás na hřišti slétnou čarodějnice a čarodějové. Tak se stalo i letos tentokrát 29.4. 2024. Děti si zasoutěžily a zatancovaly. Sluníčko nám přálo a všechny potěšila sladká odměna. (Fotogalerie)