• Olympijský běh 2024

• 29.06.2024 16:37
        • Olympijský běh u příležitosti Olympijského dne 19. 6. 2024 pořádala naše škola už potřetí. Tentokrát však na běžce čekala zbrusu nová trať, ve které nechybělo převýšení a ostré zatáčky. (Fotogalerie)
        • Pro vítězství v závodech běžci potřebují dobrou kondici, ale i ostré lokty. V tomto závodu ale naštěstí o výhru vůbec nešlo, protože pravým vítězstvím není první místo, ale držení olympijských ideálů, mezi které patří hlavně přátelství, fair play a radost z pohybu. Za doprovodu rádia Junior jsme odstartovali běh, kterého se kromě tisíců jiných dětí účastnila celá škola 711. Všichni zúčastnění dostali medaile, diplomy a odměny od Českého olympijského výboru.
          Podle úsměvů na tvářích závodníků a radosti z dosažených výsledků bylo jasné, že si Olympijský den všichni moc užili, a navíc udělali něco pro své tělo. Všem pomocníkům z řad pořadatelů moc děkuji a těším se na příští rok, kdy se určitě opět zúčastníme.

Jan Kopáček

• Sešity a pomůcky