• Pátá „Bé“ v kuchyňce!

• 11.03.2022 10:12
          • 5. B si v pracovních činnostech vyzkoušela, jak se pracuje ve skupinách ve školní kuchyňce. Na jídelním lístku byly jednohubky s česnekovou pomazánkou, sladké toustové jednohubky a také zeleninový salát s „tajnou přísadou“. ☺  Všechny jídla vypadala lákavě, navíc i skvěle chutnala. Páťáci si kuchyňku po sobě uklidili, umyli a utřeli použité nádobí. A pak už si jen pochutnávali. (FOTO)

Mgr. Martina Špalková

• Plavecká škola

• 28.02.2022 20:59
          • Od konce listopadu do poloviny února první stupeň naší školy absolvoval deset výukových lekcí plavání, které zajišťovala Plavecká škola Vyškov. (FOTO)

• Sedmáci v Jižní Americe

• 13.02.2022 16:43
          • Uč se vlastním poznáváním, předávej to ostatním. Pravidlo, které se stalo stěžejním pro práci naší 7. B v hodině zeměpisu. Zadání znělo jasně: „Zjisti si o jedné zemi Jižní Ameriky základní informace, vysvětli podobu její státní vlajka, zkonzultuj to se svým učitelem a udělej ze sebe malého Youtubera.“ A jak se to povedlo? Přesvěčte se sami.
            (VIDEO)
            Pavel Šujan a VII. B
          • Kulinářské výtvory

• 03.02.2022 12:58