• Informace o provozu naší školy od pondělí 4. 1. 2021

• 30.12.2020 12:21
          • Vzhledem k vládním opatřením bude od pondělí 4. ledna 2021 probíhat prezenční výuka včetně školní družiny pro žáky 1. a 2. ročníku. Ve 3. – 9. ročníku bude probíhat distanční forma výuky, přehled on-line hodin bude zveřejněn pro jednotlivé ročníky v systému Edupage.

Po dohodě s vyučujícím bude možná individuální konzultace žáka ve škole i za osobní přítomnosti zákonného zástupce.

V novém roce přejeme všem rodičům pevné nervy a hodně trpělivosti se svými dětmi.

Vedení ZŠ 711
          • Hrajeme si v chemii, aneb vyrábíme hopskulku

• 23.12.2020 20:00
          • Předvánoční čas je pro někoho časem k zamyšlení, pro jiného k nákupu vánočních dárků, pečení perníčků či koukání se na pohádky. Pro nás deváťáky je to příležitost na chvilku opustit sešit a tužku, obléci se do bílých plášťů, navléknout si rukavice a jít si hrát s kádinkami a barvičkami. Takže jdeme na to. (FOTO)