• Lepší zrakový komfort, soustředění, paměť i výkon, to vše s sebou přináší bio-optimalizované pro-kognitivní světlo, které vyvinula společnost Spectrasol ve spolupráci s vědci z Českého vysokého učení technického. Na Základní škole Bučovice 711 bylo nainstalováno celkem 12 světelných panelů v odborné učebně výtvarné výchovy.
          • VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY 2021

• 18.10.2021 17:37
          • Volby do školské rady pro pedagogy proběhly dne 18. 10. 2021. Zástupkyněmi do školské rady byly zvoleny Mgr. Vladimíra Turkovská a Mgr. Ivana Sedlářová.

• Volba povolání v 9. ročníku

• 18.10.2021 16:50
          • Ve dnech 6. a 13. října proběhly na naší škole besedy k volbě povolání s poradcem pro volbu povolání IPS ÚP Vyškov s Ing. Radomilem Novotným. Žáci 9. ročníků se při jeho prezentaci dozvěděli hodně zajímavých a přínosných informací, které jim určitě pomohou při dalším rozhodování o jejich profesní budoucnosti (FOTO). Z ohlasů žáků bylo patrné, že besedy se velmi líbily, zaujaly a žákům tak pomohly ke zvýšení motivace k učení a přípravě na přijímací zkoušky na SŠ.

Děkuji za spolupráci IPS ÚP Vyškov a těším se na další společné akce.

Mgr. Ivana Sedlářová

• Sběr papíru za deště

• 17.10.2021 09:33
          • Jaký je rozdíl mezi třemi tunami a třemi kilogramy? Takový, že 3 t sesbírala celá škola a 3 kg žák s nejmenším odevzdaným množstvím papíru k recyklaci.
          • 4. A na besedě v Městské knihovně

• 15.10.2021 12:03
          • Ve středu 6. října 2021 žáci 4. A třídy navštívili Městskou knihovnu v Bučovicích. Paní knihovnice dětem vyprávěla zajímavé pověsti z Bučovic a okolí. Po přednášce si děti mohly prohlédnout nabídku knih a časopisů. Zájemci o pravidelnou docházku do knihovny obdrželi přihlášku.

Na zpáteční cestě děti sbíraly přírodniny, z kterých vyráběly panáčky Podzimáčky. (FOTO)

Mgr. Alena Kubáčková

• 4. A na poznávací vycházce

• 14.10.2021 16:54