• Okresní kolo volejbalu dívek

• 03.06.2022 09:19
          • Ve středu 25. 5. se naše žákyně ve složení Veronika Kohoutková (7. A), Jolana Sotolářová, Daniela Heldová, Nela Doupovcová (8. A), Michaela Synková (8. B), Natálie Doležalová a Karolína Aubrechtová (9. A) zúčastnily okresního kola volejbalu kategorie D4 na ZŠ Letní pole ve Vyškově.
          • Den otevřených dveří

• 02.06.2022 11:12
          • V neděli 22. května 2022 proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Od 14 hodin čekal návštěvníky bohatý program – Školní mini jarmark, hudební vystoupení žáků naší školy, hokusy – pokusy v učebně fyziky, přednáška o pro – kognitivním osvětlení za účasti žáků partnerské školy ze Slovenska, nahlédnutí do světa robotiky… (FOTO)
          • Mezinárodní den otevřených dveří

• 02.06.2022 11:19
          • V neděli 22. května naši školu navštívila čtyřicetičlenná skupina slovenských školáků ze ZŠ Moravany nad Váhom, aby si společně s našimi osmáky porovnali získané zkušenosti při realizaci projektu Spectrasol. Jedná se o pilotní projekt výměny stávajícího osvětlení učeben školy, za moderní LED prokognitivní, jenž byl umožněn díky Fondu malých projektů přeshraniční spolupráce. (FOTO)
          • Chování člověka za mimořádných událostí

• 27.05.2022 09:30
          • Sedmnáctým ročníkem pokračovala spolupráce složek integrovaného záchranného systému se Základní školou Bučovice 711 při organizaci akce „Chování člověka za mimořádných událostí“. Všichni žáci i pedagogové naší školy se tím nejen připravovali na správné zachování se v krizových situacích, ale zároveň se seznámili s činností členů složek záchranného systému. Jak akce probíhala, vám nejlépe napoví naše fotogalerie. Velké díky patří 74. motorizovanému praporu Bučovice, Policii ČR, Hasičskému záchrannému sboru Bučovice, Městské policii z Bučovic a zástupci BESIPU Města Bučovice.
            Mgr. Přemysl Kašpar

Pondělí 28. 11. 2022