• Baseball - nábor

• 29.09.2020 17:39
          • Bývá již tradicí, že začátkem školního roku navštíví vybraní hráči baseballového klubu Pelikans Bučovice naše žáky 1. a 2. ročníku. (FOTO)
          • Projektový den „Svět hmyzu kolem nás“

• 22.09.2020 18:55
          • V pátky 11. a 18. září 2020 jsme se s žáky 8. AB naší školy zúčastnili projektového dne, který měl za cíl nám přiblížit užitečné a škodlivé druhy hmyzu, se kterými se můžeme setkat na zahradě či v lese a naučit nás, jak si vyrobit hmyzí hotel a k přírodě šetrný repelent. (FOTO 11. 9.); (FOTO 18. 9.)
          • Adaptační setkání žáků 6. ročníku

• 15.09.2020 18:04
          • Nový školní rok začal pro šesťáky naší školy skoro netradičně. Jen co se stihli ve škole přivítat se svými kamarády a zjistit co je u nich nového, vyrazily obě třídy vlakem a pěšky do Haluzic na hájovnu, kde spolu strávily dva dny plné pohybu, aktivit a zábavy. Podívejte se do fotogalerie, jak se novým šesťákům pobyt vydařil a přečtěte si také dále, jak se jim líbil. (FOTO)

Úterý 26. 1. 2021