• Lepší zrakový komfort, soustředění, paměť i výkon, to vše s sebou přináší bio-optimalizované pro-kognitivní světlo, které vyvinula společnost Spectrasol ve spolupráci s vědci z Českého vysokého učení technického. Na Základní škole Bučovice 711 bylo nainstalováno celkem 12 světelných panelů v odborné učebně výtvarné výchovy.
          • Ukliďme Česko

• 28.04.2022 12:41
          • Dne 13. 4. 2022 se všechny ročníky ZŠ Bučovice 711 zúčastnily celorepublikové akce Ukliďme Česko, která si vzala za cíl jak poučení nejmladších žáků ohledně odhazování odpadu, tak i připomenutí tohoto problému pro nás ostatní. Akce totiž ukazuje, že i v době hrozících klimatických změn není člověk bezbranný. Každý se může zapojit a pomoct přírodě třeba tím, že zvedne odhozenou plechovku. Každý může pomoct přírodě svým zodpovědným jednáním. (FOTO)

Mgr. Drahomíra Zemánková