• Za středověkem do muzea

• 28.10.2022 09:20
          • Žáci II. A a III. B se vydali na prohlídku středověké expozice do zdejšího muzea. Celou expozicí je provázel pan průvodce, který žáky seznámil s tím, jak se v tehdejší době žilo a hospodařilo. Po prohlídce a poutavém výkladu jsme se přesunuli do muzejní dílničky. Zde si každý žák vyrobil středověkou korunku. Žáci odcházeli z muzea a dílničky velmi spokojení a nadšení. (FOTO
                  Mgr. Vladimíra Turkovská a Mgr. Martina Špalková
          • Lesní pedagogika - 7. ročník

• 25.10.2022 10:23
          • Ve dnech 6. a 13. října 2022 jsme využili letošního pěkného říjnového počasí a vypravili jsme se s našimi sedmáky do Přírodního parku Ždánický les, abychom se pokochali pestrobarevnými stromy, ochutnali plody lesa a procvičili své mykologické dovednosti. (FOTO)
          • Slováci v Česku

• 07.02.2023 12:20
          • Ve dnech 7. a 8. 10. 2022 naši školu navštívili čtvrťáci a páťáci ze ZŠ s MŠ Moravany nad Váhom. Pro děti z partnerské školy byl připraven bohatý program, kterým je doprovázeli stejně staří - mladí žáci naší školy.
            K nahlédnutí: (
            Program) a (FOTO)