• Slováci v Česku

• 07.02.2023 12:20
        • Ve dnech 7. a 8. 10. 2022 naši školu navštívili čtvrťáci a páťáci ze ZŠ s MŠ Moravany nad Váhom. Pro děti z partnerské školy byl připraven bohatý program, kterým je doprovázeli stejně staří - mladí žáci naší školy.
          K nahlédnutí: (
          Program) a (FOTO)
        • Noví slovenští kamarádi poznali krásy Bučovic – Lesopark Hradisko a Kalvárii, kde podstoupili vědomostní kvíz, zavítali zámek i do muzea, které je přivítalo svou středověkou dílnou a výrobou pergamenu s pečetí. Večer se děti věnovaly sportovním aktivitám – stolní tenis, horolezecká stěna i míčové hry. V sobotu ráno po vydatné snídani proběhlo vyhlášení výsledků kvízu, předání dárků na památku a odjezd do svých domovů.
          Počasí přálo, děti navázaly nová přátelství a my – učitelé – jsme odcházeli domů s dobrou náladou z dobře odvedené práce. Všem děkuji.
          Projekt byl spolufinancován ze zdrojů EU - Fondu malých projektů.

Za kolektiv Simona Rotreklová

Čtvrtek 28. 3. 2024