• Soutěže ve florbalu starších žákyň

• 15.12.2022 13:04
          • Ve čtvrtek 1. prosince se naše žákyně ve složení Silvie Havránková, Lexie Masnicová (8. A), Viktorie Karbulová (8. B), Veronika Kuncová, Nela Doupovcová, Sophie Schröderová, Natálie Šimarová (9. A) Nikola Rozčinská, Michaela Synková, Adéla Křivánková, Gabriela Cenková (9. B) a Hana Bogyová (9. C), utkaly s družstvy ZŠ Otnice, ZŠ Komenského Slavkov, ZŠ Šaratice a GOA Bučovice v okrskovém kole ve florbalu, který se konal ve Slavkově v hale ZŠ Komenského. (FOTO)
          • Mikulášské vystoupení

• 14.12.2022 20:29
          • Žáci II. A připravili čertovské vystoupení, které předvedli 5. prosince na mikulášské nadílce v Bučovicích. Počasí nám nepřálo, ale podle ohlasu přítomných diváků se vystoupení podařilo a líbilo se. (FOTO)
                                                                                Mgr. Vladimíra Turkovská
          • Výuka na tabletech

• 14.12.2022 20:24
          • Žáci naší školy již od nejnižších ročníků využívají ve výuce kromě interaktivní tabule i tablety a další digitální technologie. Při práci s nimi si osvojují jejich ovládání. Učí se orientovat v různých aplikacích v předmětech český jazyk, matematika a člověk a jeho svět. Pracují samostatně, ve dvojicích, svým individuálním tempem. Při práci vidím spokojené děti, které aktivně pracují a přemýšlejí. (FOTO)
                                                                 Mgr. Vladimíra Turkovská

Pátek 3. 5. 2024