• Z pohádky do pohádky aneb od Batmana k jeptišce

• 01.04.2024 14:34
      • Kdo z nás si nikdy nepředstavil, že je někým jiným. Díváme se na filmy a čteme knihy, abychom pronikli do dechberoucích světů a zažili dobrodružství, kterých se nám v běžném světě nedostává. Právě proto v magické datum 22.2. uspořádaly paní vychovatelky z naší družiny karneval, na kterém se z Janičky, Honzíka a Marušky stali spidermani, templáři a princezny. (Fotogalerie)
      • Pokud se nám podařilo nalákat trochu té dobrodružné atmosféry z filmů a knih do naší školy, pokud se děti bavily a měly pocit, že ten den byl svět trochu jiný, pak jsme dosáhli víc, než jsme si mohli přát.
        Děkujeme paní ředitelce, která si masky pečlivě prohlédla a ocenila je drobnými sladkostmi, dále děkujeme všem, co se zúčastnili soutěží a co ukázali ostatním své taneční umění. Těšíme se na další ročník.

S pozdravem školní družina