• OVOV 2024

• 18.04.2024 17:48
      • Jako již tradičně se okresní kolo odznaku všestrannosti konalo v Bučovicích na ZŠ 711. Také již tradičně přijela s touto soutěží patronka OV olympionička Šárka Kašpárková. (Fotogalerie)
      • 4. dubna do Bučovic přijelo 7 škol z celého okresu, které se utkaly v soutěži družstev a jednotlivců. Postupový klíč do krajských kol byl dán na první 2 družstva a 1. jednotlivec z každé kategorie.
        Kategorii družstev ovládla jako v minulém roce ZŠ Křenovice a 2. místo obsadila ZŠ Purkyňova Vyškov. V soutěži družstev se naší škole zrovna moc nedařilo. Spravili jsme si ale chuť v závodu jednotlivců, kdy jsme brali hned 3 zlaté medaile a 1 bronzovou.
        Svou kategorii ovládla naše šampionka a účastnice republikového finále Ester Vlachová, přidali se k ní Aneta Hrozková a Filip Špringer. Tito tři šampióni budou naši školu reprezentovat na krajském kole v Brně. 3. místo obsadil v nejstarší kategorii chlapců Matěj Polák.
        Závodu se účastnilo bezmála 150 závodníků a v lehce zamračeném počasí celý den podávali skvělé výkony.
        Závěrem bych chtěl poděkovat závodníkům ZŠ 711 za vzornou reprezentaci a příkladné chování. Těšíme se na krajské kolo a také na příští ročník zase tady u nás na sedmsetjedenáctce.

Jan Kopáček