• English, English, English… competition

• 05.03.2024 09:04
      • Dvacítka vybraných žáků z 8. a 9. ročníku předvedla své skvělé jazykové znalosti v anglické olympiádě. (Fotogalerie)
      • Každý z žáků se představil, pohovořil na jedno vylosované téma a zodpověděl dotazy vyučujících. Všichni zúčastnění se pečlivě připravili, takže bez váhání využili svůj čas naplno a porota mohla hodnotit velmi povedené výkony. A jak to celé dopadlo?
        Na 1. místě se umístil Adam Kašpar, 2. místo obsadila Anna Sedlářová a 3. místo patřilo Anetě Herrmannové.
        Adam Kašpar postoupil do kola okresního, kde skončil na krásném 3. místě. Gratulujeme!
        Všem děkujeme za účast a budeme se těšit zase příští rok!
        Naše díky patří také nakladatelství Oxford University Press a Spolku rodičů při ZŠ Bučovice 711 za podporu formou odměn pro soutěžící.

Vyučující AJ