• DEN MATEK – VYSTOUPENÍ 1.B

• 17.05.2023 16:12
          • V neděli odpoledne 14. května 2023 vystoupili žáci 1.B na oslavě Dne matek v Katolickém domě v Bučovicích. I podle reakcí rodičů a prarodičů se dětem vystoupení podařilo a všem se líbilo. (FOTO)
            Denisa Laciná
          • Výtvarná výchova ve 3. A

• 11.05.2023 12:32
          • Využili jsme úterního krásného počasí a vyrazili do lesíka na hodinu výtvarné výchovy. Po cestě na vyhlídku jsme si nasbírali ploché a hladké kamínky, na které jsme přenesli svoje kreslířské umění. Podívejte, jak se nám naše výtvory povedly. (FOTO)
            Mgr. Simona Rotreklová
          • Jak na internet bezpečně

• 10.05.2023 18:17
          • Dvouhodinový preventivní program organizace E-bezpečí, který jsme v naší škole realizovali ve všech šestých, sedmých i osmých ročnících, byl pro nás velmi přínosný. Obsah prezentace byl zajímavý, protkaný interakcemi se žactvem a plný reálií z praxe. (FOTO)

Sobota 27. 4. 2024