• Okresní kolo v přespolním běhu

• 09.11.2023 19:50
        • Okresním kolem v přespolním běhu odstartovaly sportovní soutěže pod záštitou AŠSK v novém školním roce. Na atletickém stadionu ve Vyškově se sešlo přes 250 závodníků a závodnic ze 13 škol. (Fotogalerie)
        • Naši školu ve dvou mladších kategoriích reprezentovali žáci 6. a 7. tříd. Chlapce reprezentovali Dan Kovář, Břetislav a Prokop Ševčíkovi, Pavel Antonín Nebojsa, Jakub Musil a Vojtěch Marek. Družstvo chlapců obsadilo v silné konkurenci 10. místo. Za zmínku stojí krásné 15. místo pro Dana Kováře, které je v konkurenci 75 závodníků úctyhodné.
          Reprezentaci děvčat tvořila Ester Vlachová, Nikola Minaříková, Vivien Sedlářová, Natálie Skoupá, Tereza Neužilová a Sára Skoupá. Děvčata si vedla o poznání lépe než chlapci a se ziskem stejného počtu bodů jako druhé družstvo v pořadí obsadila 3. místo. Ester Vlachová po strhujícím finiši obhájila loňské individuální vítězství a i nadále sedí na pomyslném trůnu pro vytrvaleckou královnu okresu. Jí i ostatním žákům patří velký dík za to, jak reprezentovali ZŠ Bučovice 711 a gratulace za předvedené výkony.

Mgr. Jan Kopáček

Neděle 28. 4. 2024