• Úspěšně v literární a výtvarné soutěži „ Moje škola, moje školka“

• 10.06.2022 17:29
        • Měsíce únor a březen se nesly v duchu tvorby literárních a výtvarných příspěvků do soutěže „Moje škola, moje školka“, kterou vyhlásil MAS Slavkovské bojiště. (FOTO)
        • V této regionální soutěži se naši žáci neztratili a dosáhli krásných umístění. U příležitosti Dne dětí pak obdrželi z rukou paní ředitelky diplomy a hodnotné dárkové poukázky.
          Naši úspěšní:
          V kategorii žáků 1. a 2. tříd získal 1. místo kolektiv žáků 2. A, kromě toho obdržel i cenu Miss sympatie.
          V kategorii 4. a 5. tříd obsadila 1. místo Anna Marcolová a 3. místo Josef Herman.
          V kategorii žáků 6. a 7. tříd zvítězila Tereza Houšťová a 2. místo patřilo Adéle Vránové.
          Poslední kategorii 8. a 9. tříd zcela ovládli naši žáci:
          1. místo získal se svou animací Václav Robeš, na 2. místě skončila Karolina Sedláčková a 3. místo obsadila Veronika Hanáková.
          Miloslava Šišková

Pátek 26. 4. 2024