• Den otevřených dveří

• 02.06.2022 11:12
        • V neděli 22. května 2022 proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Od 14 hodin čekal návštěvníky bohatý program – Školní mini jarmark, hudební vystoupení žáků naší školy, hokusy – pokusy v učebně fyziky, přednáška o pro – kognitivním osvětlení za účasti žáků partnerské školy ze Slovenska, nahlédnutí do světa robotiky… (FOTO)
        • Součástí dne byla i informativní schůzka pro budoucí prvňáčky a žáky šestých tříd. Celou atmosféru podtrhovala linoucí se vůně sladkých a slaných dobrot z naší moderně vybavené kuchyňky. Nedělní odpoledne proběhlo i díky pěknému počasí na jedničku, účast byla hojná a s posledním návštěvníkem jsme se rozloučili v 17 hodin. Všem zúčastněným chci poděkovat za spolupráci a příjemně strávený čas.

Simona Rotreklová

Pátek 26. 4. 2024