• Hrátky s Bonifácem

• 31.03.2022 17:48
        • Od listopadu do března probíhal již 17. ročník Edukativně stimulačních skupinek. Jednalo se o přípravný ucelený program pro bezproblémový vstup dětí do 1. třídy. (FOTO)

• Předškoláci si hravou formou vyzkoušeli  počáteční školní aktivity. Důraz byl kladen na rozvoj jednotlivých schopností dítěte potřebných nejen pro úspěšné zvládnutí čtení, psaní, počítání, ale i rozvoj myšlení, řeči, soustředění, ovládání emočních procesů. Rodiče měli možnost pozorovat práci svého dítěte v kolektivu jiných dětí, sledovat jeho zapojení do činností, jeho reakce, úspěchy, ale i nedostatky. Výhodou také bylo seznámení se se školním prostředím i s budoucími třídními učitelkami. V každé skupině pracovalo kolem 6 dětí pod vedením 2 akreditovaných učitelek 1. stupně.

Mgr. Denisa Laciná

Sobota 27. 4. 2024