• Sběr papíru za deště

• 17.10.2021 09:33
        • Jaký je rozdíl mezi třemi tunami a třemi kilogramy? Takový, že 3 t sesbírala celá škola a 3 kg žák s nejmenším odevzdaným množstvím papíru k recyklaci.
        • Přesto je v celku jedno, kolik kdo přinesl. Zapojili jsme se totiž do společné aktivity a to se v dnešní době vidí čím dál méně.
          Proto jsme vám rodičům a žákům velmi vděční. Pracujete spolu s námi na tvorbě velmi křehkého společenství, a navíc pomáháte s udržováním ekosystému naší planety, kde je každá surovina ceněna čím dál více.
          Celkem se nám všem povedlo sesbírat papír a karton o váze téměř tří tun, což není nejvíce, ale jak už jsme předeslali před samotným sběrem, počítá se každé kilo a snaha každého jedince bez rozdílu.
          Výtěžek bude připsán na Spolek rodičů při ZŠ 711 a používán k prospěchu všech našich žáků.

Za ZŠ 711 děkuje
          Pavel Šujan