• Bronzová Natálie Křížková

• 04.06.2018 19:55
        • Na krajské kolo OVOV postoupila ze Základní školy Bučovice 711 pouze jediná žákyně -  Natálie Křížková. Soutěž se konala posledního květnového dne na atletickém stadionu VUT v Brně - (FOTO).
        • Zde se soutěžilo v běhu na 60m, hodu kriketovým míčkem, skoku dalekém, leh-sedech, ve shybech na šikmé lavici a běhu na 1000m. Natálie se věnuje atletice již několik let, zaměřuje se zejména na sprinty. V běhu na 60m se v cíli objevila první s velkým náskokem před soupeřkami, časem 8,25s. Ve skoku dalekém si dokonce vytvořila svůj osobní rekord, třetím pokusem skočila rovných 5m. Její kriketový míček doletěl do vzdálenosti 36m, za 2 minuty udělala 36 shybů a za stejnou dobu 69 leh-sedů. Závěrečný vytrvalostní běh na 1000 m zvládla za 3:51. Všechny tyto hodnoty mají dle tabulek určité bodové ohodnocení. Po součtu bodů ze všech šesti disciplín si Natka vyskočila na stupně vítězů a získala bronzovou medaili. Gratulujeme!

Olga Stavělíková

Pátek 26. 4. 2024