• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • 100 let republiky

• 22.11.2018 13:40
        • V letošním roce si celá naše republika připomněla významné historické výročí 100 let vzniku ČSR. (FOTO)
        • U příležitosti krásného jubilea jsem pro žáky 5. B nachystala několikadenní projekt, přibližující toto období našich novodobých dějin. Děti v hodinách výtvarné výchovy dotvářely portréty významných českých osobností a vymalovávaly postavičky z českých večerníčků. Společné téma – 100 let republiky bylo obsaženo i v pracovních listech v hodinách českého jazyka a matematiky. Ve čtvrtek 1. listopadu na žáky čekalo celkem 11 stanovišť, na kterých nesoutěžní formou plnili jednotlivé úkoly a tak prokazovali svoje znalosti. Získané informace si hned zaznamenali do „Občanské knížky“, kterou si potom mohli odnést domů.

Třídní učitelka, Dana Nová

Pondělí 17. 12. 2018