• Vánoční přespávání žákovského parlamentu

• 11.01.2024 07:33
        • Předvánoční adventní čas patří radostnému setkávání a štědrému sdílení. My v Žákovském parlamentu jsme nezůstali pozadu a ve středu 20. 12. jsme opět společně přespávali v prostorách školy. (Fotogalerie)
        • Společně jsme řádně okoštovali téma ŠTĚDROST a dva aristotelské extrémní protipóly této ctnosti - lakotu a rozhazovačnost. Žáci měli za úkol nazdobit tři druhy medových perníčků – štědře zdobené, lakotné a rozhazovačné. U toho jsme si o tématu povídali. Navštívil nás také náš milý absolvent, který debatu o štědrosti ještě povýšil. Je pěkné darovat něco druhým, ale co takhle být také někdy štědrý k sobě samému? Řádně posilněni cukrovou polevou jsme řádili při naší oblíbené schovce téměř až do půlnoci. A tak jsme plni inspirace ke štědrosti vůči sobě samým svoje výtvory ráno v POSPOLITOSTI posnídali, pouklízeli jsme po sobě a odvážně jsme se vydali čelit našim školním povinnostem.

Koordinátorka ŽP Mgr. Michaela Karlíková

Neděle 28. 4. 2024