• Vánoční bruslení ZŠ Bučovice 711

• 09.01.2024 18:28
        • V předvánoční atmosféře vyrazili žáci z 8. a 9. ročníků na zimní stadion ve Vyškově. Autobus naplněný téměř 50 žáky dorazil k zimnímu stadionu. K službám, které zimní stadion poskytuje patří také bezplatné zapůjčení bruslí pro ty, kteří z bruslí vyrostli nebo je zkrátka nemají. (Fotogalerie)
        • Po úvodním „nejistém“ nástupu na ledovou plochu proběhlo krátké zmapování bruslařských dovedností pomocí jednoduchých cvičení. Pro absolutní začátečníky byly k dispozici pomocné plastové konstrukce, které většina nebruslařů s radostí uvítala. Zdatnějším jezdcům jsme připravili jízdu zručnosti, závody i nějaké sportovní hry. Součástí bylo samozřejmě také volné bruslení, kdy se na ledě tvořily nejrůznější skupinky a společně kroužily po ledové ploše.
          Po hodině a půl spokojeného bruslení všichni nasedli do autobusu a jelo se zpátky do školy. Odezva žáků byla velmi pozitivní a myslím, že nám začala velmi pěkná Vánoční tradice.

Jan Kopáček

Neděle 28. 4. 2024