• Vánoce 2023 - Besídka

• 31.12.2023 09:41
        • Již tradičně se u nás před Vánoci sešli zástupci všech generací, aby zhlédli besídku nacvičenou jejich ratolestmi. Vystoupit před lidmi ale není vůbec jednoduchý úkol, proto bylo hlavním mottem kamarádství a vzájemná podpora (Fotogalerie).
        • Na první pohled sice vypadalo, že postupně vystoupilo několik skupinek dětí, ale tak tomu nebylo. Vystoupily děti ze ZŠ 711, ne skupinka, ne jednotlivec. Jak se říká: „jeden za všechny a všichni za jednoho“. Vzájemně si dodali odvahu a my moc děkujeme každému, kdo si našel čas a byl toho svědkem. Co jiného je přeci láska než čas, který spolu trávíme, proto ještě jednou děkujeme všem, co si ho našli a přišli se podívat na své děti, jistě na to nezapomenou.
          Naši žáci splnili všechna očekávání a ukázali svým rodičům i prarodičům, co v nich je. Pásmo koled a básniček padlo na úrodnou půdu a po celém respiriu naší školy se začala šířit ta pravá vánoční pohoda, ke které jistě pomohla i přítomnost kávy a zákusků. Těšíme se na vás i v příštím roce.

ZŠ 711

Sobota 27. 4. 2024