• Turnaj ve florbalu starších žákyň

• 13.12.2023 10:36
        • V listopadu a prosinci se naše žákyně utkaly s ostatními školami o postup v okrskovém (21. 11.) a okresním kole (8. 12.). (Fotogalerie)
        • Poté co ovládly v sestavě Tereza Houšťová (8.A), Natálie Levíčková, Kristýna Křížová, Kristýna Poláchová (8.B), Silvie Havránková, Klára Grussmannová, Veronika Kohoutková, Eva Travěncová (9.A), Veronika Bambásková, Viktorie Karbulová, Nela Hňoupková a Hana Sedláčková (9.B) okrskové kolo v Rousínově, kde porazily školu z Otnic, Rousínova a Slavkova a remízovaly se školou ze Šaratic, postoupily z 1. místa do kola okresního. Zde na dívky čekalo Letní Pole a sportovní škola Purkyňova z Vyškova a znovu ZŠ Šaratice. Štěstí nám však nepřálo. Nedařilo se překonat brankářky soupeře, a i přes veškerou snahu jsme prvenství z minulého kola neobhájily. Dívky však odjížděly alespoň s dobrým pocitem, že se mohly turnaje zúčastnit a reprezentovat tak naši školu, za což si zaslouží velký dík.

Nella Hortvíková

Sobota 27. 4. 2024