• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Stmelovací akce 6. B

• 11.10.2018 12:17
        • Jak se stmelit a co nejvíce pobavit? Tak o to se pokusila naše nově utvořená třída, která se vydala v posledním zářijovém týdnu na dva dny do Slavkova na římskokatolickou faru. Zde se spalo, jedlo, dovádělo a prováděly se noční „záškodnické akce.“ (FOTO)

• Když se sejde dobrá parta, tak jde všechno snáz. Jenomže taková skupina nevznikne jen tak, a proto se o to na 711 snažíme na speciálních akcích. Ty mají naše třídy na začátku druhého stupně stmelit. Nám v 6. B se to snad povedlo. Chtěli jsme se seznamovat. Prováděli jsme výpady do města, kde jsme trápili nejeden mozek místních obyvatel „záludnými“ otázkami a přitom se učili s nimi komunikovat slušně a na úrovni. Vymýšleli jsme, jak rozmrazit flašku s ledem svým vlastním teplem. Naháněli jsme se po aleji s míčem v ruce a na faře zkoušeli uniknout hromadnému zasednutí od kamarádů.
          Zkrátka jsme se pokoušeli vytvořit partu, která nám vydrží až do 9. třídy a kdo ví, třeba ještě déle.
          Pavel Šujan

Pondělí 17. 12. 2018