• Fotbalový turnaj FAČR v Otnicích

• 20.11.2023 20:08
        • Fotbalová asociace uspořádala pro základní školy fotbalový turnaj s možností postupu až do republikového finále. Naše škola 711 odstartovala svoji účast okresním kolem v Otnicích. (Fotogalerie)
        • V pondělí 30. 10. 2023 se na krásném umělém trávníku sešli tyto školy: ZŠ Šaratice, ZŠ Bučovice 711 a 710, ZŠ Morávkova 40 a domácí Otnice. Reprezentanti ZŠ 711 suverénně ovládli celý turnaj a bez ztráty bodu obsadili 1. místo. Tím získali postup do krajského kola, které se bude konat na jaře.
          Náš tým ve složení: Martin Žoužela, Martin Vévoda, Michal Malík, Vítězslav Urban, Michal Danihel, Matěj Polák, Vladyslav Liulka, Denis Mráz, Dmytro Lisovyi, František Koryčanský, Vojtěch Marek a Daniel Kovář opravdu vzorně reprezentovali naši školu a zaslouženě se stali mistry okresu. Žákům patří velký dík a gratulace.

Mgr. Jan Kopáček

Neděle 28. 4. 2024