• Čarodějnice, výbuch i vzpoura strojů… na dni otevřených dveří bylo rušno

• 28.11.2023 13:15
        • Neznámá osoba v omšelém oblečení by jindy ve škole vzbudila rozruch a obavy, tentokrát k tomu však nedošlo, protože pocházela z dílny školní družiny. Figura čarodějnice byla pověstnou třešničkou na dortu tematické výzdoby školy, která živila halloweenskou atmosféru. (Fotogalerie)
        • Příchozí mohli přičichnout k pokusům z chemické a fyzikální dílny, vyzkoušet čarovné barvy při malbě na kamínky i obličej, nebo se ponořit do světa zítřka v koutku robotiky obsahujícím i 3D tiskárnu. Kdo měl pro strach uděláno, mohl se zúčastnit pěti obtížných čarodějných úkolů, po jejichž splnění výherce čekala kouzelná odměna. Každý pak mohl doplnit své síly u občerstvení, kde nechyběly perfektní domácí zákusky.
                      Pro rodiče budoucích prvňáčků se konala informativní schůzka, po které se mohli oni i jiní rodiče ve škole porozhlédnout, aby viděli učebny, kde budou trávit nebo už tráví svůj čas jejich děti.

Mgr. Simona Rotreklová

Neděle 28. 4. 2024