• Atletický trojboj Slavkov 2024

• 28.06.2024 09:19
      • Druhý ročník atletického trojboje pro základní školy z oblasti Ždánického lesa a Politaví proběhl ve čtvrtek 6. června na krásném atletickém stadionu ve Slavkově u Brna. (Fotogalerie)
      • Závod určený pro žáky prvního stupně základních škol byl rozdělen do dvou kategorii. V mladší proti sobě závodily děti z 1. a 2. tříd. Ve starší kategorii to byli žáci z 3. a 4. ročníků. Ve sprintu na 60 m, skoku dalekém, hodu míčkem a závěrečné štafetě na 4x60 m nás reprezentovali v mladší kategorii Anežka Mlejnková, Heichelová Valérie, Patrick Šedivý a Filip Malenovský. Tito mladší bojovníci pro naši školu vybojovali krásné, i když bramborové, 4. místo v konkurenci dalších 17 škol. Mezi jednotlivci se umístil na 2. místě v hodu míčkem Filip Malenovský a ve stejné disciplíně skončila Anežka Mlejnková na 3. místě.
                       Ve starších nás reprezentovali Jakub Klimeš, Mikuláš Hrozek, Alena Svobodová a Šarlota Ševčíková. Konečné 8. místo mezi družstvy bylo krásným výsledkem. V jednotlivcích opět v disciplíně hod míčkem obsadil 3. místo Kuba Klimeš.
                       Našim reprezentantům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.  Stejně tak děkujeme organizátorům za pozvání a skvělou organizaci závodů. Doufáme, že si na nás za rok zase vzpomenete.

Jan Kopáček