• "Bezpečně na kole: Čtvrťáci úspěšně absolvovali dopravní výchovu"

• 12.06.2024 10:08
      • Od podzimu do jara jsme s žáky čtvrtých tříd pravidelně jezdili do Kyjova na Dům dětí a mládeže, kde probíhala výuka dopravní výchovy. (Fotogalerie)
      • Celkem jsme měli pět setkání, která se skládala z teoretické a praktické části. V rámci tří teoretických setkání děti získaly znalosti o dopravních značkách, povinné výbavě kola, pravidlech na křižovatkách a základech první pomoci. Pro upevnění těchto znalostí plnily domácí úkoly s dopravní tematikou. Dvě praktická setkání se konala na dopravním hřišti, kde děti pod dohledem zkušeného policisty jezdily na kolech, psaly testy a absolvovaly praktickou jízdu.
        Na závěr všichni úspěšně získali průkaz cyklisty. Jako odměnu jsme je vzali na krátký pobyt na dětské hřiště Sokolíček, kde si mohli zaslouženě odpočinout a užít si zábavu.
        Všem našim žákům srdečně gratulujeme k získání průkazu cyklisty!

Třídní učitelky

Dana Nová a Drahomíra Zemánková