• Sběr papíru 2024

• 20.05.2024 16:58
      • S příchodem jara nastal čas uklidit sklepy, ve kterých se celý rok shromažďoval sběrový papír. Děti, rodiče a prarodiče je plnily krabicemi, novinami, časopisy a jinými možnými formami starého papíru, aby jej pak po Velikonocích přivezly do přistaveného kontejneru u školního hřiště. (Fotogalerie)
      • Po loňské zkušenosti jsme tentokrát objednali větší. Za dva sběrové dny se nám jej podařilo naplnit i díky škole, která vyřadila už nepotřebné učebnice a některé knihy. Díky tomu jsme letos nasbírali více jak 8 tun této cenné komodity. Finanční výtěžek této akce bude převeden na účet Spolku rodičů při ZŠ 711. Aby si byly děti lépe vědomy toho, že sbírat druhotné suroviny se opravdu vyplatí, tak je pro nejlepší sběrače na konci školního roku připraveno výletové překvapení. Děkujeme všem, kdo se do prospěšného projektu zapojili ve prospěch dětí, a především životního prostředí. Seznam sběračů si můžete prohlédnout zde a oceněné nejlepší sběrače z každé třídy ve fotogalerii.

Bronislav Budík