• VIDA! UŽ NÁM ZAČALO JARO

• 28.05.2023 18:07
        • Teplé počasí konečně odstartovalo období školních výletů a exkurzí. Jako jedni z prvních vyrazili naši šesťáci do brněnského vědecko-zábavního parku s názvem VIDA. (FOTO)
        • Okresní kolo volejbalu dívek

• 28.05.2023 11:08
        • Ve středu 24. května se naše žákyně ve složení Kristýna Poláchová (7.B), Lexie Masnicová (8.A), Nela Doupovcová, Daniela Heldová, Gabriela Vlachová (9.A) a Michaela Synková (9.B) zúčastnily okresního kola volejbalu starších dívek konaného na ZŠ Letní pole ve Vyškově. (FOTO)
        • Plavání prvňáčků

• 28.11.2023 10:54
        • Během jarních měsíců zahájili naši prvňáčci plavecký výcvik. Celkem absolvovali 10 lekcí. Všichni se na hodiny plavání těšili a moc si to užívali. V průběhu plavání se každý zlepšil ve svých plaveckých dovednostech. (FOTO)
                                                                                                                              Denisa Laciná