• Konec školního roku v prvních třídách

• 16.06.2022 17:57
        • Ve čtvrtek 2. 6. žáci  prvních tříd navštívili Ranč v Černčíně. (FOTO)
        • Pěší vycházku, prohlídku koní a opékání špekáčků si všichni užívali. Po návratu si zaběhali na školním hřišti a spokojeně usnuli na karimatkách ve svých třídách. Další den si prohlédli hasičskou zbrojnici, kde se konal Den otevřených dveří.
          V úterý 7. 6. jeli vlakem do Kyjova, kde navštívili centrum pro děti -  Sokolíček. I tady si zaběhali, protáhli se na průlezkách a nakoupili si dárky. Před odjezdem stihli sníst zmrzlinu a spokojeně odjeli do Bučovic.
          Oba dva výlety se dětem líbily. Pěší výšlap do Černčína, noční spaní ve škole a cesta vlakem do Kyjova byl pro ně zážitkem, na který se nezapomíná.
          Učitelky prvních tříd a vychovatelky ŠD

Sobota 27. 4. 2024