• SLAVÍČEK a naši pěvci

• 24.05.2018 17:50
        • Dne 13. 4. proběhlo školní kolo pěvecké soutěže „Zazpívej, slavíčku…“ pro 1. až 3. ročník a 26. 4. se uskutečnilo okrskové kolo této soutěže na DDM v Bučovicích. (FOTO)

• Dne 13. 4. – pátek – proběhlo školní kolo pěvecké soutěže „Zazpívej, slavíčku…“ pro 1. až 3. ročník. Do školního kola se přihlásilo nad 30 úžasných malých zpěváků a představilo svoji lidovou písničku. Soutěž byla až do poslední chvíle velmi napínavá a nakonec se šestičlenná porota shodla na tomto umístění:
          1. místo – Aneta Nohavicová
          2. místo – Karolína Staňková, Klára Gottvaldová
          3. místo – Adéla Vránová, Terezie Kurfiřtová
          Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za odvahu a  jejich spolužákům za podporu v publiku.
          Dne 26. 4. se uskutečnilo okrskové kolo této soutěže na DDM v Bučovicích, do kterého postoupila všechna děvčata z 1. až 3. místa  ze školního kola. Své pěvecké umění přijelo – přišlo - představit i několik okolních škol – ZŠ 710, Brankovice a Nesovice. Ve velké konkurenci se nejlépe dařilo Klárce Gottvaldové3. místo a postup do okresního kola, které se konalo 10. 5. v Katolickém domě v Bučovicích. Zde na medailová umístění nedosáhla, přesto dokázala svoji drobnou postavou a naopak krásným silným hlasem upoutat pozornost poroty.
          Moc děkujeme za reprezentaci školy a přejeme do dalších pěveckých klání hodně úspěchů.

Simona Rotreklová

Pátek 10. 5. 2024