• Dobrodružství VI. B v lanovém centru a výlet na hrad Veveří

• 18.06.2024 14:25
        • Náš nedávný výlet do Brna se stal nezapomenutelným zážitkem. (Fotogalerie)
        • První den jsme strávili v lanovém centru PROUD, kde se děti mohly naplno vyřádit. Nejprve si vyzkoušely nízká lana, která byla ideální pro získání sebevědomí a základních dovedností. Jakmile si děti zvykly na výšku a provazy, přešly na vyšší a náročnější překážky, kde se musely vypořádat s různými výzvami ve výšce. Bylo úžasné sledovat jejich odhodlání a radost z překonání překážek.
          Druhý den jsme se vydali na další dobrodružství - tentokrát na výlet parníkem na hrad Veveří. Plavba po brněnské přehradě byla klidná a malebná, což nám poskytlo skvělou příležitost obdivovat krásnou přírodu. Po příjezdu na hrad Veveří jsme si užívali krásné výhledy do okolní krajiny.
          Cesta zpět vedla pěšky podél brněnské přehrady až do přístaviště, kde jsme si dali zaslouženou odměnu - zmrzlinu. Byla to dokonalá tečka za naším brněnským dobrodružstvím.
    • Sešity a pomůcky

Neděle 8. 9. 2024