• Pythagoras

• 23.11.2022 10:25
        • Na naší škole máme za sebou školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. V současné době se chystáme na kolo okresní, které proběhne ve Vyškově 23. 11. 2022. Naši nejlepší řešitelé změří své síly s ostatními školami.
          Školního kola se zúčastnilo 54 žáků napříč všemi třídami. Do boje v okresním kole posíláme Adama Vlacha a Víta Lokaje za devátý ročník, Františka Jaroslava Šejvla za osmý ročník a Vojtěcha Janigu za šestý ročník. (FOTO)
          Mgr. Monika Ondrůjová
        • Čtvrťáci v muzeu

• 10.12.2022 11:32