• English Breakfast

• 27.06.2022 14:12
        • V jedné z posledních hodin anglického jazyka jsme si s žáky 6. C zpestřili výuku přípravou snídaně, která je typická ve Velké Británii.
        • NÁVŠTĚVA DĚTÍ Z MŠ BUČOVICE

• 21.06.2022 13:01
        • Dne 14. června k nám přišly na návštěvu děti z mateřských školek. Počasí nám přálo, děti si zasoutěžily a celé dopoledne jsme si společně užili. Odcházely s medailí na krku a úsměvem na tváři. (FOTO)
          Eva Hanáková
        • Není světlo jako světlo!

• 21.06.2022 12:52
        • Pomalu se blíží prázdniny, známky jsou uzavřené, tak jsme se sedmáky vyrazili objevovat tajemství světla do zábavního parku v Brně – VIDA centra. (FOTO)
        • Poslední výlet na základce

• 19.06.2022 17:01