• EDUBUS

• 15.11.2022 19:30
        • Že na naší škole neprobíhá výuka jen v lavici, se sešitem a učebnicí na lavici, bez použití moderních technologií už jsme ukázali mnohokrát. Novinkou pro žáky 4. a 8. ročníku byla vyučovací hodina v pojízdné laboratoři EDUbus. (FOTO) (VIDEO)
        • Okrskové kolo ve florbalu mladších dívek

• 10.11.2022 09:00
        • Dne 8. 11. se družstvo našich žaček ve složení Adéla Hálová, Berenika Zbořilová, Adéla Vránová, Tereza Houšťová, Vanessa Stuchlíková, Eliška Janečková, Leona Marešová, Natálie Štěrbová (7. A), Kristýna Poláchová, Kristýna Křížová (7. B) a Tereza Konečná (7. C) zúčastnilo soutěže ve florbalu v Rousínově. Soutěže se zúčastnila družstva těchto škol: ZŠ Otnice, ZŠ Purkyňova Vyškov, ZŠ Rousínov a naší ZŠ Bučovice 711. Děvčata vybojovala druhé místo a postoupila tak do okresního kola společně se ZŠ Purkyňova z Vyškova.
          Mgr. Nella Hortvíková

• Za středověkem do muzea

• 28.10.2022 09:20
        • Žáci II. A a III. B se vydali na prohlídku středověké expozice do zdejšího muzea. Celou expozicí je provázel pan průvodce, který žáky seznámil s tím, jak se v tehdejší době žilo a hospodařilo. Po prohlídce a poutavém výkladu jsme se přesunuli do muzejní dílničky. Zde si každý žák vyrobil středověkou korunku. Žáci odcházeli z muzea a dílničky velmi spokojení a nadšení. (FOTO