• Chemie v praxi aneb Jak jsme my „deváťáci“ vyráběli zmrzlinu

• 02.11.2021 13:05
        • Dne 8. října jsme obohatili naše vědomosti tvorbou zmrzliny. Bohužel já ani kolega Klíš jsme neměli pomůcky, tudíž se objevil další člověk neboli Tomáš Zezula, který naštěstí pomůcky měl. Tak jsme si ho přidružili do skupinky.
          Dali jsme do misky salko, smetanu a kakao a promixovali. Poté jsme dali naši budoucízmrzlinu na 3 dny do mrazáku. (FOTO)
        • Život dětem - pomozme společně!

• 20.10.2021 11:09
        • Vážení rodiče, milí žáci,
          naše škola se letos opět zapojuje do veřejné sbírky Život dětem. Prostřednictvím koupě upomínkového předmětu.

Pomůžeme rodinám s vážně nemocnými dětmi, které se bez naší pomoci neobejdou. Více informací o sbírce je na webu www.zivotdetem.cz
        • VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY 2021

• 18.10.2021 17:37
        • Volby do školské rady pro pedagogy proběhly dne 18. 10. 2021. Zástupkyněmi do školské rady byly zvoleny Mgr. Vladimíra Turkovská a Mgr. Ivana Sedlářová.

• Volba povolání v 9. ročníku

• 18.10.2021 16:50
        • Ve dnech 6. a 13. října proběhly na naší škole besedy k volbě povolání s poradcem pro volbu povolání IPS ÚP Vyškov s Ing. Radomilem Novotným. Žáci 9. ročníků se při jeho prezentaci dozvěděli hodně zajímavých a přínosných informací, které jim určitě pomohou při dalším rozhodování o jejich profesní budoucnosti (FOTO). Z ohlasů žáků bylo patrné, že besedy se velmi líbily, zaujaly a žákům tak pomohly ke zvýšení motivace k učení a přípravě na přijímací zkoušky na SŠ.

Děkuji za spolupráci IPS ÚP Vyškov a těším se na další společné akce.

Mgr. Ivana Sedlářová