• Sběr papíru za deště

• 17.10.2021 09:33
        • Jaký je rozdíl mezi třemi tunami a třemi kilogramy? Takový, že 3 t sesbírala celá škola a 3 kg žák s nejmenším odevzdaným množstvím papíru k recyklaci.
        • 4. A na besedě v Městské knihovně

• 15.10.2021 12:03
        • Ve středu 6. října 2021 žáci 4. A třídy navštívili Městskou knihovnu v Bučovicích. Paní knihovnice dětem vyprávěla zajímavé pověsti z Bučovic a okolí. Po přednášce si děti mohly prohlédnout nabídku knih a časopisů. Zájemci o pravidelnou docházku do knihovny obdrželi přihlášku.

Na zpáteční cestě děti sbíraly přírodniny, z kterých vyráběly panáčky Podzimáčky. (FOTO)

Mgr. Alena Kubáčková

• 4. A na poznávací vycházce

• 14.10.2021 16:54
        • Ve středu 29. září se uskutečnila vycházka žáků ze 4. A. Naše trasa vedla ze školy parkem do města, prošli jsme náměstí, věnovali jsme pozornost zámku i zámecké zahradě, pokračovali jsme směrem k autobusovému nádraží a dále k vlakovému nádraží. (FOTO)
          Mgr. Alena Kubáčková
        • Čtvrťáci na dopravním hřišti

• 05.10.2021 12:06
        • Ve středu 22. září se žáci čtvrtých tříd vypravili na dětské dopravní hřiště do Vyškova. Lekce zahrnovala praktickou i teoretickou část. Teoretická část výuky probíhala v učebně. (FOTO)
        • Volby do školské rady

• 22.09.2021 18:03
        • Vážení rodiče, zákonní zástupci,

funkční období současné Školské rady končí a je třeba dle zákona zvolit dva nové členy z řad zákonných zástupců.