• Karneval školní družiny při Základní škole Bučovice 711

• 11.03.2022 10:52
        • Dne 22. února 2022 se uskutečnil dětmi dlouho očekávaný karneval školní družiny. Rej masek začal představením dětí paní ředitelce, která každého odměnila sladkostí. Poté jsme začali tanečky, při kterých jsme si protáhli svaly na těle a mohli jsme začít soutěžit. Při podlézání tyčky musely děti vynaložit mnoho síly a obratnosti. Děti byly netrpělivé, jestli se jim podaří splnit soutěžní úkol. Mezi soutěžemi jsme nezapomínali ani na tanečky, při kterých bylo na dětech vidět, že se jim karneval opravdu líbí. Už teď se všichni těšíme na příští rok. (FOTO)

Vychovatelky ŠD 711

• Pátá „Bé“ v kuchyňce!

• 11.03.2022 10:12
        • 5. B si v pracovních činnostech vyzkoušela, jak se pracuje ve skupinách ve školní kuchyňce. Na jídelním lístku byly jednohubky s česnekovou pomazánkou, sladké toustové jednohubky a také zeleninový salát s „tajnou přísadou“. ☺  Všechny jídla vypadala lákavě, navíc i skvěle chutnala. Páťáci si kuchyňku po sobě uklidili, umyli a utřeli použité nádobí. A pak už si jen pochutnávali. (FOTO)

Mgr. Martina Špalková

• Plavecká škola

• 28.02.2022 20:59
        • Od konce listopadu do poloviny února první stupeň naší školy absolvoval deset výukových lekcí plavání, které zajišťovala Plavecká škola Vyškov. (FOTO)

• Sedmáci v Jižní Americe

• 13.02.2022 16:43
        • Uč se vlastním poznáváním, předávej to ostatním. Pravidlo, které se stalo stěžejním pro práci naší 7. B v hodině zeměpisu. Zadání znělo jasně: „Zjisti si o jedné zemi Jižní Ameriky základní informace, vysvětli podobu její státní vlajka, zkonzultuj to se svým učitelem a udělej ze sebe malého Youtubera.“ A jak se to povedlo? Přesvěčte se sami.
          (VIDEO)
          Pavel Šujan a VII. B
        • Kulinářské výtvory

• 03.02.2022 12:58