• Mezi matematikou, čajem a muffiny - vaření s páťáky

• 14.06.2022 09:14
        • Na konci prvního pololetí jsme si ve třídě V. A slíbili další pokračování cvičného vaření. Pátá třída se chýlí ke svému závěru, a my proto hlásíme - slib dodržen! Tentokrát nám pomohla paní asistentka Zuzana Svobodová. Naplánovali jsme si přípravu teplé i studené kuchyně. Dvouhodinová rezervace cvičné kuchyňky byla podle mého názoru využita beze zbytku. Ochutnejte s námi ve fotogalerii naše společné pokrmy. Nehledej lepší!
          Mgr. Pavel Resch
        • 9. B v Praze

• 10.06.2022 17:47
        • Celý výlet začal v 6:30 ráno výjezdem z vlakového nádraží v Bučovicích. (FOTO)