• Lampionový průvod

• 24.11.2022 13:19
      • Dne 16. 11. 2022 uspořádala školní družina při Základní škole 711 Bučovice lampionový průvod pro děti. (FOTO)
      • Sešli jsme se v 16,45 hodin před vchodem školy.  Rodiče i děti se nejdříve zahřáli teplým čajem. Pak jsme vyrazili na dobrodružnou cestu za světel lampiónů. Průvod nejprve zamířil na strašidelnou stezku kolem školy. Za doprovodu tajuplné hudby tady na děti čekala čarodějnice, pavouk, kostlivec i duch. Děti, které se nebály, dostaly sladkou odměnu. Poté jsme se vydali na okružní procházku Bučovicemi.  S rozsvícenými lampióny se děti nebály ani projít kolem hřbitova. Na zpáteční cestě ke škole jsme osvítili celý les.
        Všem zúčastněným, a že jich bylo hodně, děkujeme za krásný světélkující průvod, kterým jsme si zpestřili podzimní podvečer.

Pavla Sedláčková