• Florbalové turnaje šestých a sedmých tříd

• 23.11.2022 10:23
      • V listopadu proběhly florbalové turnaje s účastí našich žáků ve Slavkově u Brna a Rousínově (FOTO).
      • Okrskové kolo ve florbalu – Slavkov
        4. listopadu se naši chlapci kategorie H3 (6. a 7. třída) zúčastnili okrskové florbalové soutěže ve Slavkově u Brna na ZŠ Komenského. Jeli jsme ve složení Radek Vašíček, Dmytro Lisovyi, Richard Kukla, Valenta Tomáš, Tobias Karlík, Vojta Marek, Jan Nedorostek, Libor Vykoukal, František Koryčanský a Roman Houšť. Z tříčlenné skupiny jsme postoupili po prohře 1:0 s Křenovicemi a výhře 4:1 proti ZŠ Slavkov Tyršova. O postup do okresního kola jsme se utkali s vítězem druhé skupiny domácí ZŠ Slavkov Komenského. Prohra 5:0 jasně ukázala diametrální rozdíl v kvalitách obou týmů a tak jsme se s florbalovým turnajem nechtě museli rozloučit.
        Každopádně kluci hráli velmi srdnatě a s velkým úsilím. Zanechali jsme dobrý dojem a všichni hráči zaslouží pochvalu za vzornou reprezentaci naší ZŠ Bučovice 711.
        Mgr. Jan Kopáček
        Okresní kolo ve florbalu mladších dívek
        Ve středu 16. 11. se naše žákyně zúčastnily okresního kola ve florbalu v Rousínově, kam postoupily z druhého místa v okrsku. Soutěže se zúčastnily tyto školy: ZŠ Drnovice, ZŠ Purkyňova Vyškov, ZŠ Letní Pole Vyškov a ZŠ Rousínov. Ačkoli se dívky ve složení Tereza Konečná (7.C), Kristýna Poláchová, Kristýna Křížová (7.B), Adéla Hálová, Aneta Nohavicová, Eliška Janečková, Eliška Honsová, Tereza Houšťová, Natálie Štěrbová, Berenika Zbořilová a Leona Marešová (7.A) praly o nejlepší výsledek, nedařilo se nám dostat míček do branky. Dvě prohry a dvě remízy tak bohužel nestačily na více než 4. místo, se kterým jsme však velmi spokojení a těšíme se na utkání v příštím roce.
        Mgr. Nella Hortvíková