• Předvánoční besídky

• 23.12.2019 13:49
        • V předvánočním týdnu proběhly školní besídky žáků naší školy, na které si žáci pozvali své rodiče, aby v předvánočním shonu na chvíli vydechli a v klidu si poseděli při pohledu na své děti za zpěvu písniček, vánočních koled...

- FOTO - Vánoční besídka školní družiny
          - FOTO - Vánoční besídka žáků II. stupně
          Děkujeme všem za hojnou účast a přejeme krásné Vánoce, do nového roku pevné zdraví, štěstí a hodně osobních i pracovních úspěchů.

• Hour of code

• 23.12.2019 08:55
        • Hour of Code = Hodina kódu je celosvětový hodinový úvod do informatiky, kterého se každý rok účastní desítky milionů lidí po celém světě.
        • Keramické tvoření na DDM

• 19.12.2019 09:00
        • Ve středu 13. listopadu zamířili žáci 4. B na DDM Bučovice. Jako již každý rok tak i letos si pro nás zdejší zaměstnanci připravili „Vánoční výtvarný seminář“. (FOTO)
        • Čertovské vystoupení