• Hasík

• 06.02.2020 08:55
        • V průběhu měsíce ledna proběhl na ZŠ 711 výukový program HASÍK v 2. a 6. ročníku. (FOTO)

• Zimní škola v přírodě - SACHOVA STUDÁNKA

• 29.01.2020 11:05
        • Sledujte reportáž na pokračování z pobytu našich čtvrťáků v Beskydech na Sachově studánce:
          - den první - příjezd, ubytování, seznámení se sněhem (FOTO)
          - den druhý - těžko na cvičišti, lehko na bojišti (FOTO)
          - den třetí - hrátky ve sněhu i učení-mučení (FOTO)
          - den čtvrtý - obloučky, konečně!!! A taky slalom (FOTO)
                             - vyhodnocení (FOTO)
          - den pátý - poslední... (FOTO)

• PŘEDVÁNOČNÍ SPORTOVNÍ AKCE PRO 1. A 2. STUPEŇ

• 08.01.2020 21:01
        • V předvánočním týdnu se v naší škole konala dvě sportovní dopoledne. V úterý 17. 12. proběhl ve sportovní hale trojboj pro žáky 1. stupně (FOTO)
          Ve čtvrtek 19. 12. se pro žáky 2. stupně uskutečnil sportovní turnaj, složený ze dvou disciplín. V tělocvičně poměřili své dovednosti ve stolním tenisu (FOTO), sportovní hala byla propůjčena florbalistům (FOTO).
          V pátek 20. 12. proběhlo vyhodnocení všech sportovních soutěží slavnostním vyhlášením nejlepších (FOTO)

• Gingerbread, gingerbread… a vánoční anglický klub

• 31.12.2019 11:13
        • V posledním anglickém klubu v tomto roce jsme se pustili se žáky do pečení perníčků (angl. gingerbread) a zpestřili si tím naše poslední setkání v roce 2019. Žáci pracovali s velkým nadšením, které jim zůstalo po celou dobu až do závěrečné konzumace. (FOTO)